TradeValley Logo

@2020 Tradevalley.com. All rights reserved

asiye akay

balıkesir, TR

2nd year with TradeValley Verified Supplier Rating Not enough ratings

Transactions : Not enough information Response Time : Not enough information Year Established : Not enough information

Hakkımızda

Genç ve dinamik bir yapısı olan firmamız 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ağırlıkta e-ticaret ile iştigal etmekteyiz. Dijitalleşme çağı ile birlikte ticaretin de dijitalleştiğinin farkında olarak kendimizi dijitale taşıdık. Bu bağlamda Türkiye de ki sanal pazaryerlerinde varız. Ve bununla birlikte artık kendi sitemizide www.akayonlinedepo.com'u da kurduk. Parakende de e-ticaret platformlarında ve sitemizde var olduğumuz gibi toptan tarafta da e-ihracata açılıyoruz. Toptan olarak kuru bakliyat, gıda ürünleri, temizlik malzemeleri ve doğal taş ürün gruplarında aktifiz. Doğal taşta özellikle işlenmiş veya işlenmemiş mermer taşlar üzerine bir çok ürün tedariği edebiliyoruz.

İşlenmiş mermer olarak fileye dizilimiş mozaik taşlar, eskitme işlemi yapılmış ve ebatlanmış fayanslar, ebatlanmış merdiven basamakları gibi ürünleri taleplerinize göre imal ettiriyoruz. 

Kuru bakliyat grubunda paketlenmiş olarak veya tonaşlı bir şekilde temin etmekteyiz. Bunlar; nohut, bulgur, pirinç, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, fasülye vb.

Bunlar ve bunların dışındaki taleplerinizi iletmenizi bekliyoruz. Sizlere en hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak en dopru bilgileri paylaşıyor olacağız.

Live Leads
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities
Live Export Opportunities